Európai Mobilitási Hét – szeptember 16-22.

Kedves Szülők!

Az Európai Mobilitási hét rendezvényeihez kapcsolódott Nagykovácsi is. Az óvodásokat és szüleiket is szeretnénk buzdítani a környezetbarát közlekedésre a szeptember 18-22-közötti időszakban.
Bíztatunk kicsit és nagyot, hogy vegyen részt a benzingőz mentes programon, ahol az óvodai csoportok versenyezhetnek, melyik csoport lesz a legaktívabb a gyalogosan, rollerrel vagy egyéb környezetkímélő módon történő közlekedésben. Az óvodák kapujában lehet jutalom pecsétet szerezni hétfőtől péntekig. A tavalyi év nagy slágere, a talicskával érkezés dupla pontot ér idén is.
Minden résztvevő óvodás jutalom biciklis képpel díszített (munkatársaink által készített) nyakláncot kap ajándékba, az első helyezett csoport pedig megkapja az arany vándor kupát, melyet tavaly a Barackfa csoport nyert meg.
(A megszerzett pecsétek számát arányosítani fogjuk a gyermekcsoportok adott heti aktuális létszámához, hogy nagyon igazságosak legyünk J)
 Autók garázsba! Kicsik és Nagyok legalább egy hétig tiétek Nagykovácsi friss levegője oviba jövet-menet!