Egy kattintás az óvodáért

A SZAVAZÁS LEZÁRULT, MINDENKINEK KÖSZÖNJÜK A SEGÍTSÉGET! 🙂

IZGATOTTAN VÁRJUK AZ EREDMMÉNYHIRDETÉST!!!!

Kedves Szülők, Nagyszülők, Szomszédok, Barátok, Ismerősök és Ismeretlenek!

A segítségüket – pontosabban egy szavazatukat – szeretnénk kérni az alábbi linken:

https://www.dm-egyuttegymasert.hu/hu/nap-gyermekei/beerkezett-palyazatok/#6366

A DM pályázatára a Nagykovácsi Kispatak Óvoda is benevezett. Ennek fődíja egy teljes udvari árnyékoló rendszer. Az óvoda Kaszáló utcai székhyelyintézménye megnyitása óta küzd udvarának árnyékolási problémájával. Déli fekvésű, ennek következtében kora nyártól őszig szaharai viszonyok uralkodnak rajta. Az ültetett fák is ennek megfelelően, lassan tudnak csak növekedni, évekig nem fogják megfelelő árnyékkal borítani a területet. Erre a problémára lehetne megoldás a pályázat fődíjának elnyerése. A tíz, legtöbb szavazatot elért intézmény között egy zsüri fogja eldönteni, hol is legyen a helye ennek a nyeremények.

A finisbe való bejutás már Önökön, egyetlen kattintásukon múlik!

Előre is köszönjük a segítségüket!

A Nagykovácsi Kispatak Óvoda gyerekeinek nevében:

Szabó Orsolya

intézményvezető