NAGYKOVÁCSI ÓVODÁSOKÉRT ÓVODAI ALAPÍTVÁNY

A Nagykovácsi Óvodásokért Óvodai Alapítvány 2017. évi programjainak támogatója a Nagykovácsi Nagyközség Önkormányzata – Civil Pályázat 2017.

A Nagykovácsi Óvodásokért Óvodai Alapítvány 1992 óta segíti a NAGYKOVÁCSI KISPATAK ÓVODA működését.

ADÓSZÁM: 18660331-1-13

A szervezet célja:

A szülői kezdeményezésre létrejött alapítvány elsődleges célja, hogy a szülőkkel közösen elősegítse az óvodáskorú gyermekek nevelési, játékos tanulási és művelődési lehetőségeinek bővítését, óvodai környezetének szépítését.

A szervezet tevékenysége:

A szülők és közületek adományai folyamatos lehetőséget biztosítanak különböző programok támogatására (pl.: állatkerti kirándulás, Tropicariumi látogatás), új bútorok és eszközök vásárlására. Az évente megrendezésre kerülő “Kispatak Jótékonysági est” teljes bevételét olyan programokra és eszközökre fordítjuk, amely elősegítik a kisgyermekek esztétikai nevelését, tudásukat bővíti és fejleszti mozgáskultúrájukat.

Az alapítvány igazoltan közhasznú tevékenységet folytat.

Óvodásaink nevében köszönünk minden támogatást, adományt, valamint az adók 1%-át.

SZÁMLASZÁM: 65700086-10116618

ALAPÍTVÁNY CÍME: Nagykovácsi Óvodásokért Óvodai Alapítvány, 2094 Nagykovácsi, Dózsa György utca 39.